de سازمان جهانی نفی خشونت: صلح و امنیت بیروت همیشگی باد
LOGIN
بیانیه ها
shirazi.ir
سازمان جهانی نفی خشونت: صلح و امنیت بیروت همیشگی باد
کد 10861
نسخه مناسب چاپ کپی خبر لینک کوتاه ‏ 22 مرداد 1399 - 22 ذوالحجّة الحرام 1441
در پی انفجار خونین و مرگبار اخیر شهر بیروت پایتخت کشور لبنان سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» (وابسته به بنیاد جهانی حضرت آیت الله العظمی شیرازی) بیانیه‌ای صادر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: بیروت، پایتخت لبنانِ عزیز آماج حمله مرگبار و دردناکی قرار گرفت و شهروندان گرامی آن جا را با اندوه و رنج و مصیبت مواجه کرد و خون به دل نشاند و دیدگان را خونبار کرد و هزاران تن از مردم بی دفاع و بی پناه را به خاک و خون کشید و مجروح کرد، لذا سازمان جهانی نفی خشونت خود را در حادثه یادشده شریک درد و رنج و غم مردم لبنان، به ویژه مردم بیروت می‌خواند.

این سازمان انفجاری که بندرگاه بیروت را هدف قرار داد و بخش گسترده‌ای از پایتخت لبنان را دستخوش ویرانی ساخت، فاجعه و مصیبت بزرگی می‌داند که کشور صلح و آرامش را هدف قرار داد. اندوه و درد ناشی از آن دل هر شنونده‌ای را آزرد و دچار اندوه و غم شدید کرد؛ چیزی که در تصور نمی گنجید.

سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» همبستگی بی چون و چرای خود را با ملت مصیبت زده لبنان اعلام می‌کند و از جامعه جهانی و خیّران متمکن می‌خواهد بدون فوت وقت دست یاری خود را به سوی مردم فاجعه زده بیروت دراز کرده و نیازهای بهداشتی و درمانی و مواد غذایی و دیگر نیازهای انسانی آنان را به عنوان همبستگی انسانی تأمین کنند.

در پایان به بازماندگان قربانیان تسلیت گفته و دست دعا و نیاز به درگاه حضرت احدیت فراز کرده و از او می‌خواهیم که ملت لبنان را مورد لطف خود قرار داده، شهیدان آنان را مشمول رحمت خود ساخته و مجروحان را از شفای عاجل و کامل خود برخوردار فرماید، إِنَّ اللَّهَ سَمِیعٌ بَصِیرٌ.
  
سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» ـ واشنگتن
 

  • نظری برای این خبر درج نشده است.