de سازمان جهانی نفی خشونت: انفجار در یکی از کلیساهای جمهوری دموکراتیک کونگو را محکوم می کنیم
LOGIN
بیانیه ها
shirazi.ir
سازمان جهانی نفی خشونت: انفجار در یکی از کلیساهای جمهوری دموکراتیک کونگو را محکوم می کنیم
کد 33812
تگ ها
نسخه مناسب چاپ کپی خبر لینک کوتاه ‏ 28 دی 1401 - 25 جمادى الثانية 1444

در پی عملیاتی تروریستی که در کشور جمهوری دموکراتیک کونگو به وقوع پیوست، سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» (وابسته به بنیاد جهانی حضرت آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله) طی بیانیه ای آن را محکوم کرد و از متولیان امر در این کشور خواست تا مجدانه و با همه توان با پدیده شوم تروریسم مبارزه کرده و از مردم بی دفاع حمایت کنند.

در این بیانیه آمده است: اخبار دردناک و جانکاهی از جمهوری دموکراتیک کونگو دریافتیم که برپایه آن سازمان تروریستی و خونریز داعش در شهر کاسنیدی واقع در استان شمالی این کشور (هم مرز با اوگاندا) در عملیاتی خونین و تروریستی ده تن را کشتند و بیش از چهل نفر از مردم بی دفاع را زخمی کردند.

این سازمان عملیات بزدلانه یاد شده را به شدت محکوم می کند و از مسئولان کشور یادشده و حاکمان کشورهای آفریقایی می خواهد که از ملت های خود در برابر عملیات گروه های تکفیری حمایت و با اندیشه تکفیری مبارزه کنند و ریشه آنان را خشکانده و از جامعه خود برکنند.

در ادامه بیانیه آمده است: این سازمان از جامعه جهانی می خواهد تا با تلاش همه جانبه و بی امان خود گروه های تروریستی به ویژه تشکیلات داعش را که اخیراً فعالیت خود را در آفریقا گسترش داده است، کنترل و محدود کنند.

این سازمان در پایان، دست نیاز به درگاه حضرت احدیت فراز کرده برای جانباختگان این حادثه رحمت الهی و برای بازماندگانشان صبر و آرامش و برای مجروحان شفای کامل مسألت دارد.

سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» - واشنگتن

  • نظری برای این خبر درج نشده است.