LOGIN
اخبار مراکز
shirazi.ir
دیدار طلاب شهرک صدر بغداد با مدیر مرکز روابط عمومی دفتر آیت الله العظمی شیرازی
کد 5961
نسخه مناسب چاپ کپی خبر لینک کوتاه ‏ 29 آذر 1396 - 1 ربيع الثاني 1439
سید عارف نصرالله، مدیر مرکز روابط عمومی دفتر مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در کربلای معلی، در ملاقات با هیئتی حوزوی از مدارس علمیه الزهراء سلام الله علیها و الحیدریه از شهرک صدر بغداد تأکید کرد که علت اصلی بحران های رو به افزایش در عراق، دخالت کشورهای همسایه در امور داخلی این کشور است.

وی آسیب ناشی از دخالت های سایر کشورها را از ضررهای ناشی از اشغالگری بیشتر دانست و گفت: علت اصلی بدتر شدن اوضاع عراق و تشدید بحران هایی که از زمان سقوط دیکتاتور تا امروز با آن مواجه است، دخالت کشورهای همسایه در امور داخلی این کشور است.

مدیر مرکز روابط عمومی دفتر آیت الله العظمی شیرازی در خصوص انتخابات پیش رو اظهار داشت: انتخابات آینده باید آزاد و منصفانه باشد، و حق نامزدی سیاسی تمام اقشار مردم عراق را تضمین کند، و اجازه برگشتن دوباره همان چهره هایی که از زمان نخستین انتخابات توسط شهروندان عراقی مورد آزمایش قرار گرفته بودند را ندهند.

آقای نصرالله هشدار دادند: نباید مردم در دام شعارهای دروغین و تبلیغات گمراه کننده و سخنرانی های سیاسی و دینی سقوط کنند.

وی در مورد جدی بودن فساد اداری و مالی اظهار داشت: بسیاری از احزاب و جناح هایی که از بیت المال کشور سرقت و اختلاس می کنند، سعی دارند که به اعمال خود مشروعیت بخشند و به صورت قانونی جنایات خود را، با تکیه بر برخی از عمامه به سرهای فرصت طلب که وارد جریان سیاست شده اند، پوشش دهند.

مسئول مرکز روابط عمومی دفتر آیت الله العظمی شیرازی در پایان بر ضرورت عدم استفاده سیاسی از مکان های مذهبی تأکید کرد.
 

  • نظری برای این خبر درج نشده است.